Warsztaty

2 – dniowe warsztaty, poziom 1 – szy.

Tworzymy KOBIECY KRĄG , by poczuć więź, wspólnotę i jedność w byciu razem, w tworzeniu wspólnej przestrzeni.

🌹 Wrócimy do naszej historii, tej odwstydzonej i nagiej – bo jak ktoś to wyraził – „gdyby choć jedna Kobieta opowiedziała historię swego życia, skończył by się świat”. Świat się dla nas nie skończy, a raczej zacznie, ten prawdziwy!

🌹 Odbędziemy rozmowy ze swymi rodzicami, by dostrzec główne wątki wspólnych tradycji, czyli programów na życie, które nam nie służą, odbierając wiarę w siebie.

🌹 W szczególnej ceremonii złożymy ofiarę i dziękując naszym przodkom, przywołamy swoją własną moc. Odblokujemy wołanie własnej duszy do kroczenia osobistą drogą życia. Pozbędziemy się nieuświadomionych wpływów i programów z przeszłości, dogmatów społecznych i kościelnych.

🌹 Uwolnimy uwięzione, zablokowane, często nieuświadomione emocje, będące decydującym elementem w drodze powrotu do prawdziwej siebie. Udowodniono już naukowo, że uwięzione emocje to dobrowolne więzienie, bez możliwości rozwoju na żadym poziomie życia. To także przyczyna niedomagania i chorób w ciele fizycznym. 90% bólu odczuwanego w naszym ciele to uwięzione emocje. Będziemy je uwalniać! Wytańczymy je, wypłaczemy, wykrzyczymy i wyśmiejemy też, nie wyśmiewając się z siebie.

🌹 Spotkamy się jeszcze raz z przeszłością, by ją podsumować, podziękować, „zabezpieczyć”, by nas nie straszyła i nie niszczyła życia naszych marzeń, potrzeb naszej duszy i wołania serca.

🌹 Przejdziemy przez proces wybaczenia okolicznościom życia, które zdały się nas trzymać w potrzasku, ale przede wszystkim wybaczymy sobie! To jest najtrudniejsze!

🌹 Uwolnimy niesłużące już naszemu szczęśliwemu życiu przysięgi i zobowiązania złożone naszym: pierwszym miłościom, mężom, kochankom a także sobie samym.

🌹 Piękną ceremonią utworzenia własnego kręgu życia, podziękujemy swojej przeszłości, pogodzimy się w sobie odwstydzone, z przywróconą godnością, gdyż przywrócimy godność naszym doświadczeniom i swojej historii bycia Kobietą. A potem wejdziemy w fazę ODRODZENIA! Czas na kreację nowej przestrzeni, według wyłącznie swojej własnej wizji, wyobraźni, potrzeby, pytając „Kim byłaś, zanim świat powiedział ci, kim masz być”

🌹 Otrzymamy list urodzinowy od naszych Rodziców!

Będzie czas na zmianę błędnych przekonań o samej sobie. Nie możemy zmienić tego, do czego nie przyznajemy się przed samą sobą.

🌹 Moja własna postawa wobec siebie uczy jak mają traktować mnie inni, – gdzie i jakie są moje granice, by już nikt ich bezwolnie nie przekroczył.

🌹 Złożymy uroczystą przysięgę wierności samej sobie!

☄️ Inicjacja ŚWIATŁEM i koherencja SERCA, czyli nasza rzeczywista tożsamość.

🌹 Świętowaniem siebie i wdzięcznością zakończymy nasz Kobiecy Krąg!

Zaznaczam, że jest to tylko ramowy program warsztatów, bo każda z nas wnosi siebie i swoje pole emocjonalno – energetyczne, a wszystko po to, by miało się „zadziać” to, co najbardziej potrzebne, zaprogramowane w przestrzeni świadomości. To te nieoczekiwane, nieprzewidziane momenty napięcia i wyładowań są najcenniejszym elementem rzeczywistej przemiany!

Koszt – 290 zł + pokrycie kosztów lokalu.

Dla przyjezdnych istnieje możliwość noclegu.

Posiłki zorganizowane   lub we własnym zakresie.

UWAGA!
Proszę też o kilka „rekwizytów” – jakiś mały przedmiot, jeśli możliwe z rodzinnego domu, a także własne zdjęcia małej dziewczynki, która wciąż jeszcze pielęgnowała marzenia.

W przypadku czasowego ograniczenia istnieje możliwość uczestnictwa tylko jednego dnia.

❤️Sercem zapraszam – Miriam Lundgren

Najbliższe kalendarium
21 – 22 stycznia Poznań
28 – 29 stycznia Międzychód
3 – 5 luty Trójmiasto