26 stycznia 2021

Kimkolwiek jesteś, Czytelniku, zapraszam Cię do wspólnej podróży na Strunach Światła!

By MirIam

Witam serdecznie na stronie „Wędrówki na strunach światła” i zapraszam do wspólnej podróży, do wspólnych odkryć wnętrz naszych żyć i naszej duszy, która jest światłem i na strunach światłach wędruje przez życie, choćby najmroczniejsze i pragnie się wypowiedzieć. I nie spocznie w sobie dopóki nie odnajdzie siebie w tym świetle, którym jest. Każde życie, choćby najskromniejsze to bogactwo przeżyć i doświadczeń, które szukają swojej tożsamości, pragną być dostrzeżone, i nie tylko dostrzeżone, ale przede wszystkim pragną być drogowskazem na życie, na codzienne reakcje i pryzmat, przez który je odczytujemy, tłumaczymy sobie nasze doświadczenia, nie zawsze zrozumiałe.
„Wędrówki na strunach światła” to rozpoznanie tej jedynej siły, na której wznosi się każde życie, a także cały wszechświat, ta bosko-ludzka rzeczywistość, którą sami tworzymy. Niektórzy nazywają ją MIŁOŚĆ.
„MIŁOŚĆ i tylko MIŁOŚĆ jest esencją bytu Boga i Człowieka. Z miłości zostaliśmy powołani i z miłości do nas stworzył Bóg ten świat, który teraz potrzebuje odnowy, bo zapomniano w nim o MIŁOŚĆ.
Próbowano ją podmienić, zastąpić innymi „miłostkami”, ale nie odnowi się oblicze Ziemi, dopóki nie rozkwitnie MIŁOŚCIĄ. I na każde pytanie i na każdą wątpliwość, jest jedno rozwiązanie – a odpowiedź brzmi MIŁOŚĆ.
Pielgrzymie życia, patrz na życie jak na świętą podróż! Pochwalone niech będzie Twoje życie, świetlista Twoja droga.” – jak piszę w mojej książce.
A gdzie jest MIŁOŚĆ tam jest i światło, bo miłość rozjaśnia wszystko, co przenika.
Kimkolwiek jesteś, Czytelniku, jesteś Dzieckiem Światła, zapraszam Cię do wspólnej podróży na strunach Światła! – Miriam Lundgren