26 stycznia 2021

DZIAŁALNOŚĆ PRAKTYCZNA NA STRUNACH ŚWIATŁA – co wspólnie możemy zrobić?

By MirIam

Zapraszam na intuicyjno – duchowo – psychologiczne uzdrawianie, ja MirIam – katalizatorka zmian i inspiratorka sukcesu w odnalezieniu swojej drogi na życie, autorka i piewczyni życia i Kobiecości, której rolę pragnę odrodzić i odbudować, widząc w tym najistotniejszy warunek odrodzenia ludzkości i świata.
Przez całe moje życie „miałam do czynienia z ludźmi”. To oni nie naukowa kariera, którą odrzuciłam, są powołaniem duszy i potrzebą serca. Nie dało się inaczej. Rozczytywałam człowieka jeszcze na odległość, czułam w nim to, co próbował ukryć, często także przed sobą. To właśnie ten ból jest najdotkliwszy, a wypierając się go, nieświadomie wycofujemy się z pełni życia. Żyjemy tylko częściowo, z przymusu, na pokaz, podczas gdy nasza głębia powoli wysycha. Czasem też tak sprytnie damy siebie omamić, że nawet już nie czujemy, że coś jeszcze boli i coraz mniej żyjemy naprawdę. Choroby ciała to najczęściej wołanie, że jakaś część nas pragnie dostrzeżenia, poświęcenia uwagi i miłości dla siebie. Każdy z nas pragnie być cały, każdy z nas ma do tego prawo, by uzdrowione rany były źródłem życiowej mądrości, a nie przysłowiową kulą u nogi.

Pragnę wziąć Twoją duszę w dłonie światła i przemienić życiowy ból, który czeka by go zobaczyć, dotknąć z wyrozumieniem, współczuciem i miłością, by przemienić go w mądrą życiową lekcję, o którą będziesz bogatszy. Wspólnie odszukamy te pęknięcia serca, czy też duszy, które uzdrowione, uczynią nas swą pełnią, gotową przeżyć swe życie w każdym jego wymiarze – udanych, spełnionych relacjach, wymarzonej pracy i samoświadomości kim naprawdę JESTEM. Istotą uwolnioną od życia w iluzji i od emocjonalnych długów przeszłości, osiągającą spójność duchową i pełną harmonię ze sobą, ze światem, z ludźmi. Udzielając konkretnych wskazówek i odwołując się do wielu przykładów z własnej praktyki, dodam Ci odwagi, by zacząć przekraczać granice wszelkich ograniczeń i tworzyć życie w polu swoich wewnętrznych łask, na poziomie Twojej świadomości.

Dzieci, młodzież, Rodzice i starcy, jakby każdy zakątek życia dane mi było poznać. Ale moją miłością są zwłaszcza Kobiety i to one potrzebują teraz uzdrowienia, by w pełni swego potencjału tworzyć Nowy świat, nową erę ludzkości, im właśnie powierzoną.
„Nie uzdrowi się ludzkość i zginie nasz świat, dopóki nie przywróci godności Kobiecie” – te własne słowa od zawsze są moim przesłaniem, i wiem też, że potrzeba uzdrowić Kobiecą duszę, by odzyskała swoją zagubioną tożsamość.

ZAPRASZAM WIĘC – grupowo i indywidualnie! Wiele jest możliwości i jestem otwarta na nowe propozycje, idee, nawet te nierealne, bo najczęściej to one sprawdzają się na medal.

INDYWIDUALNE sesje i konsultacje osobiste, z możliwością tych zdalnych, na odległość, dostępne teraz dzięki pomysłowej technice.

KURSY i MEDYTACJE

Organizuję też KURSY I MEDYTACJE w różnych miastach Polski, gdzie siła grupy wzmacnia indywidualne procesy każdego uczestnika.
Obecnie także przez WIRTUALNE SPOTKANIA, gdzie możemy być razem, mimo odległości.

WYJAZDY

1. Kobieta i jej życiowe powołanie. Śladami Marii Magdaleny.
2. Błogosławieństwo Matczyne. Uzdrawianie dzieciństwa, relacji z Matką, z Ojcem z sobą samym.
3. Camino de Compostela – ostatni 100 kilometrowy etap, z Saria do Santiago de Compostela, upoważniający do otrzymania dyplomu Pielgrzyma.
4. Jerozolima – śladami Jezusa i rozpoznanie w sobie Jego ewangelii.

Jest wiele innych miejsc mocy, które mnie przyzywają, ale najważniejsze by każda z tych podróży wzmocniła naszą moc w sobie. Tę godną, mądrą w pokorze, transformowaną w MIŁOŚCI.

SPOTKANIA WIRTUALNE

1. Raz w miesiącu organizowane jest spotkanie filmowo-dyskusyjne, na które zapraszam wspólnie z cudowną parą duchowych badaczy, od 45 lat zamieszkałą we Francji, w tym szczególnym regionie, po którym – mówi się – Maria Magdalena chodząc zostawiła sekrety do odkrycia, by dopełniła się uniwersalna ewangelia Miłości, kodeks życia w spełnieniu. Zainteresowanych proszę o kontakt.

2. Raz w tygodniu spotkanie wirtualne na wybrane tematy, gdzie możemy się dzielić swoimi doświadczeniami. Niektóre z nich zapewne będą tylko i wyłącznie KOBIECE, bo jak powtarzam Kobiety są moim oczkiem w głowie i miłością serca. Będziemy przede wszystkim poruszać tematy zakazane, te, które nigdy nie uznane, pozostawiły nas okaleczone być może do końca życia. Czas zacząć się od-wstydzać! Z godnością i szacunkiem!