Blog

W cichości mej duszy przekładam odwieczną mądrość o mistycznym Misterium życia, w naszej mowie mówią o niej …KOBIETA!

KOBIETY Codzienne – Kobiety z duszą. Kobiety silne. Kobiety zadające pytania. Kobiety gotowe zaakceptować odpowiedzi. Kobiety, które dopatrują się boskości w swojej życiowej krzątaninie. Mistycyzmu w zwariowanym świecie..i zachwycają się cudem codzienności.

Będziemy wspólnie tworzyć małe chwile dla duszy, bezcenne dary dla Ciebie, by czuć, że się ciągle żyje i kwitnie mimo wieku! Nie da się inaczej, jeśli pragniemy być zdrowe ..i by dusza budziła się z każdym świtem z radosnym powitaniem życia!

Kobiety, potrzebujemy siebie nawzajem. Potrzebujemy siebie jak Siostry życia! Potrzeba nam nowej solidarności, bo umyślnie nauczono nas ku sobie zawiści, zazdrości, niechęci, niedowierzania, fałszywej przyjaźni…wszystko to, by osłabić naszą Kobiecość, naszą więź w której jest moc i siła Kobiety. Potrzebujemy siebie jak Siostry życia, wspierając jedna drugą w odwadze by żyć i być Tą, kim być zostałyśmy powołane! A naszą esencją jest miłość!

Kimkolwiek jesteś, błogosławiona niech będzie Twoja Kobiecość!

Zapraszam Was wszystkie! Kobiety, te poszukujące i te, które odnalazły już odpowiedź na NIEZWYKŁOŚĆ swojej kobiecości, zapraszam ponownie na na mój reaktywowany blog – „KOBIETA niezwykła w swojej zwykłości”, to o każdej z nas!

Przejdź do czytania bloga